Przedszkole Miejskie nr 30
w Łodzi

Akcje

                            Zbiórka dla kotów i psów ze schroniska przy ulicy Marmurowej w Łodzi.

Informujemy, że nasze przedszkole organizuje zbiórkę dla zwierząt : karmy mokrej i suchej, przysmaków, ręczników oraz koców, obroży, smyczy, oraz kagańców, metalowych misek oraz garnków na jedzenie i wodę. Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy! :)

                            Zbiórka baterii i akumulatorów przenośnych

Informujemy, że nasze przedszkole przystąpiło do akcji zbierania baterii oraz akumulatorów przenośnych. Pamiętajmy! Nie wyrzucajmy zużytych baterii do kosza na śmieci. Zachęcamy do włączenia się do akcji. Za wszystkie przyniesione baterie serdecznie dziękujemy :)  

                             Zbiórka makulatury i plastikowych nakrętek

Informujemy, że w dalszym ciągu kontynuujemy zbiórkę plastikowych nakrętek i makulatury. Bardzo prosimy o dostarczanie ich do osoby pełniącej dyżur w holu przedszkola. Dziękujemy.

                                           Pomaganie przez ubranie

Nasze przedszkole przystąpiło do udziału w akcji charytatywnej "Pomaganie przez ubranie" mającej na celu pomoc podopiecznym Fundacji Gajusz. Akcja polega na przekazaniu do specjalnego pojemnika, który stoi w naszym przedszkolu, niepotrzebnych ubrań, obuwia, pościeli itp. (szczegóły na pojemniku). Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.