Choinka - uroczystość

29-12-2019
Dzieci w strojach Marii i Józefa
Dnia 11.12. 2019 r. odbyła się przepiękna uroczystość z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z paniami nauczycielkami oraz panią rytmik przygotowały przepię (...)

29-12-2019
Dzieci z grupy 2 układające swoje wyszywanki
Dnia 6.12.2019 r. z okazji Mikołajek w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z szycia. Wszystkie dzieci otrzymały filcowe maskotki, które dzielnie próbowały uszyć. (...)

Wizyta w Szkole Podstawowej nr 48.

15-12-2019
Dzieci oglądały galerię na temat zdrowia, przygotowaną przez uczniów
Dnia 3.12 nasze przedszkolaki odwiedziły Szkołę Podstawową nr 48 w Łodzi. Pani nauczycielka ze szkoły oprowadziła dzieci po szkole, opowiedziała jak wygląda szkolna codzienność, za (...)

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

25-11-2019
20 listopada nasze przedszkole brały udział w światowych obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Przedszkolaki podczas zajęć dydaktycznych przypomniały sobie, jakie są ich pr (...)

Warsztaty kulinarne

Chłopcy z grupy 5 podczas robienia pizzy
W dniu 14 października odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty kulinarne. Wszystkie przedszkolaki samodzielnie przyrządziły małe pizze, które potem wspólnie z pania (...)

Dzień Drzewa

Prace plastyczne- jesienne drzewa  grupy 2
10 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Drzewa.Tego dnia we wszystkich grupach odbyły się zajęcia związane z tematyką drzew. Przedszkolaki poznały budowę drzewa, j (...)

Bal jesieni

Przedszkolaki z grupy 5 przygotowujące się do balu jesiennego
9 października odbył się w naszym przedszkolu kolorowy „Bal Jesieni”.Przedszkolaki wcieliły się w leśne skrzaty, panią jesień, grzybki i jesienne stworki.Był to dzień p (...)

Wizyta Straży Miejskiej

22-10-2019
Rozmowa funkcjonariusza Straży Miejskiej z dziećmi z grupy 3, siedzącymi na dywanie
We wrześniu w naszym przedszkolu gościli funkcjonariusze Straży Miejskiej w Łodzi. Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat (...)

Poznajemy jesień zmysłami

19-10-2019
Chłopiec podający koledze owoc do spróbowania
W tym roku nasze przedszkolaki poznawały jesień wszystkimi zmysłami.Dzieci biorące udział w zajęciach mogły dotknąć oraz powąchać darów jesieni, takich jak: kasztany, żołędz (...)

Pasowanie na Przedszkolaka

19-10-2019
Pasowanie na przdszkolaka przez Panią Dyrektor.
Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 20 września. Od samego rana trwały przygotowania. Podczas uroczystości wszystkie p (...)