Jesienne Przedszkolaki

Przedszkolaki bardzo lubią zabawy w ogrodzie przedszkolnym. W tym roku jesień daje nam mnóstwo pięknej pogody, słońca i ciepła, z czego cieszą się nie tylko dorośli ale również dzieci. Ruch jest nieodzownym elementem każdego dziecka oraz niezastąpionym sposobem na wyzwolenie energii, która w nich drzemie, szczególnie, gdy mają do dyspozycji całe podwórko i grupę kolegów. Gdy pogoda nam sprzyja każdy dzień spędzamy w ogrodzie przedszkolnym lub spacerujemy. Najlepszą obecnie zabawą dla dzieci stało się zbieranie i podrzucanie liści. Podczas właśnie takich zabaw ruchowych widać świetną integracje z rówieśnikami, uśmiech i energię.
Dzieci mogą również doświadczać, obserwować przyrodę, a mając jeszcze szkło powiększające mogą zajrzeć w każdy zakamarek. Obserwowanie owadów, kory, listków...sprawia im dużo frajdy.